Legia Warszawa z systemem ekokubka wielorazowego przy Łazienkowskiej

Mistrz Polski w piłce nożnej; Legia Warszawa w ścisłej współpracy z marką Królewskie (Grupa Żywiec) postawili na wielorazowość. Dnia 19.09.2021 na meczu z Górnikiem Łęczna kibice mogli już się napić piwa marki Królewskie (sponsor Legii) z – kaucjonowanego kwotą 10 zł – kubka Nicknack, obrandowanego herbem Legii oraz wspomnianej marki Królewskie.

 

To niewątpliwie wielkie wydarzenie w naszym kraju ponieważ jak dotąd żaden profesjonalny klub piłkarski w Polsce nie dokonał takiego wdrożenia jak również nigdy dotąd w naszym kraju nie dokonano implementacji systemu na tak dużym obiekcie i przy tak dużej potencjalnej frekwencji (wcześniej zrobiły to Arena Gliwice oraz Stadion Zimowy w Tychach).

 

Nam jako firmie Nicknack jest niezmiernie miło, że możemy w tym procesie uczestniczyć i wierzymy, że w ten sposób zapoczątkujemy proces śmiałego wprowadzania kaucjonowanych kubków wielorazowych również na innych obiektach w Polsce.

 

Informacja w temacie znalazła się na oficjalnej stronie Legii: tutaj, oraz na profilach społecznościowych Twitter i Facebook . A jak wyglądał stadion tuż po zakończeniu meczu można zobaczyć na ostatnim z załączonych zdjęć.

 

 

 

 

 

Aktualizacja: 31.10.2021 – Legia wprowadza do obrotu trzy kubki kolekcjonerskie. 

 

Poniżej zdjęcie wszystkich czterech grafik ekokubka Legii na rok 2021.

 

Od lewej:

 

1a. Legia Warszawa – generyczny – ten sam co w pozycji 1b z tym, że widoczna jest na zdjęciu strona prawa/zielona z herbem Legii Warszawa,
2. Mistrz Polski 2021 – kolekcjonerski – po wlaniu złotego piwa „zazłoci się” puchar za mistrzostwo Polski,
3. Król Zygmunt w szalu Legii – kolekcjonerski – po wlaniu piwa „zazłoci się” napis „Mistrz”,
1b. Legia Warszawa – generyczny – ten sam co w pozycji 1a z tym, że widoczna jest na zdjęciu strona lewa/czerwona z logo marki Królewskie,
4. Artur Boruc – kolekcjonerski.

Poniżej zdjęcie wszystkich czterech grafik ekokubka Legii na rok 2021.

 

 

Aktualizacja: 04.11.2021 – Video z meczu Legia – SSC Neapol w ramach Ligi Europejskiej, drugiego w historii polskiej piłki w ramach Europejskich Pucharów z systemem ekokubka wielorazowego w kaucji. Pierwszym był mecz Legii z angielskim Leicesterem rozegrany 30.09.2021 roku.