18. Czy nalewanie piwa do ekokubków Nicknack można zautomatyzować? Revolmatic!

Na imprezach masowych z dużą frekwencją istnieje potrzeba szybkiego i sprawnego nalewania piwa. Np. na stadionie piłkarskim sprzedaż złocistego napoju odbywa się tak naprawdę głównie przed i w przerwie meczu. Często piwo rozlewają osoby bez doświadczenia, co przekłada się na liczne problemy związane z nadmiernym pienieniem się napoju, tudzież zbyt długim jego ręcznym nalewaniem.

Revolmatic

W takich miejscach najlepiej skorzystać z automatu do nalewania piwa Revolmatic, który:
bezobsługowo może rozlać nawet 450 porcji piwa 0,5 litra w ciągu godziny (może nalewać w trybie ciągłym),
posiada specjalny podajnik dedykowany do ekokubków Nicknack, do którego można włożyć jednorazowo 25 sztuk ekokubka,
– zawsze naleje taką samą ilość piwa (ilość piany można regulować),
– jest sterowany za pomocą intuicyjnego menu w panelu dotykowym, umieszczonym na urządzeniu,
– umożliwia podgląd danych sprzedażowych w smartfonie lub tablecie, za pomocą specjalnej aplikacji,
– posiada sprawnie działający polski serwis, ponieważ jest produkowany w Krakowie (Revolmatic można już spotkać również na imprezach w Niemczech, Czechach, Australii czy Izraelu).

Obsługa kiosku dysponując automatem Revolmatic koncentruje się wyłącznie na wydawaniu napoi oraz pobieraniu za nie opłaty. Oczywiście może też odbierać użyte ekokubki Nicknack, zwracając za nie stosowną kaucję.

Uwaga! Dokonując zakupu lub zawierając umowę leasingu na automat/automaty Revolmatic jednocześnie z zamówieniem ekokubków Nicknack, można liczyć na dodatkową zniżkę na sam automat/automaty oraz ekokubki! Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu pod mailem biuro@nicknack.pl oraz pod numerem tel. +48 883 858 500.